Karatay Cephe

Hizmet Alanlarımız

Tüm cephe ve zemin kaplama işlerinize talibiz.

Gözümüz çok para kazanmaktan ziyade daha çok çevre edinmektedir.

İşçiliğimizden ve işimizden memnun değerli müşterilerimizin sayısının artarak, bizlere daha yeni firmalar ile tanışma şansları sunmalarını diliyoruz.

Neler Yaparız

  • Dış Cephe Kaplama
  • İç Cephe Kaplama
  • Zemin Kaplama
  • Şömine Yapımı
  • Barbekü Yapımı
  • Bahçe Duvarı Kaplama

Kaliteli ve Estetik Yapılar

Ülkemizde inşaat sektörünün son 10 yıl içerisindeki büyüme hacmi ve kalite standartlarının hızla yükselmesi, sektörde yapılan yatırımları arttırmış ve yapılardaki kaliteyi yükseltmiştir.

Özellikle mimarlık firmaları bu konuda kendilerini geliştirmiş ve dikkat çeken tasarımlara imza atmışlardır. Mimari tasarımlarda görsel zenginlik, yapının prestijini ve değerini arttıran en önemli özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Binaların estetik anahtarı olan dış cepheleri, ilk dikkat çeken ve yapının kalitesini en iyi yansıtan kısımlarıdır. Dış cephe kaplama sistemlerinde kullanılan materyallerin niteliklerinin artması ile sadece görsellik değil, uzun ömürlülük, kolay erişilebilirlik ve yalıtım özellikleri de öne çıkmaktadır.

Anahtar Teslim Yapılar

Yapı Malzemeleri

Garantili Hizmet

Projelendirme

Doğru Projelendirme

Yapının projelendirilmesinden kurulumuna kadar olan tüm süreçte yanınızdayız.

Kaliteli Yönetimi

İç ve dış denetimlerle, sürdürülebilir bir kalite anlayışı hedeflemekteyiz.

Yapı Malzemeleri

En doğru malzemeleri uygun fiyatlı olarak tedarik ediyor masraflarınızı azaltıyoruz.

Sorunsuz Hizmet

Alanında uzman ekibimiz, her detayı tek tek kontrol ederek, kusursuz destek verir.

Misyonumuz

Milli değerlere ve ulusal değerlerin güçlü kılınmasına inanmakta ve her çalışmamızda ülkemize kattığımız değer ile övünmekteyiz. Temelimizde ticari ahlak ve özveri gelmekte, attığımız adımlarda da başarıyı ve dürüstlüğü niteliğimiz olarak kabul etmekteyiz.

Çıktığımız yolda misyonlarına bağlı kalıp “geliştiren” sıfatını kullanmak en büyük arzumuzdur. 

Vizyonumuz

Daima sürdürülebilir ve uzun ömürlü faaliyetler yürütmekteyiz. Gerekse ürettiğimiz malzemeler, gerekse oluşturduğumuz ve geliştirdiğimiz projeler ile geleceğe dayalı sağlam ve sorun yaratmayan işler çıkartmaktayız.

Vizyonumuz her zaman ilerici, teknolojiye dayalı, milli odaklı, sürdürülebilir ve gelişime açık projelerde görev almaktır.

Değerlerimiz

Müşterilerimiz Ne Dediler?

Okan bey in hızlı kaliteli ve teknik bakımdan yapmış olduğu hizmete teşekkür ederim . Bu zaman da USTA bulmak zor deneyin pişman olmazsınız . tavsiye olunur

Mehmet K. Öğretmen

Bizim bina işçiliğinde en güzel işçiliği esirgemeyip işlerini temiz ve güzel bir şekilde yapan Karatay Cephe firmasına teşekkür ediyorum ellerinize sağlık.

Dursun T. Esnaf

Merhabalar Emlak sektöründe çalışmaktayım yaptıkları işleri çok beğendim işin hakkini veren samimi ve saygılı insanlar. İşçilik kalitesi de çok çok iyi

Meltem A. Emlak Danışmanı