Eskişehir Doğal Taş Kaplama

Etkileyici bir görünüm sunan malzeme iç ve dış tasarım ve kaplamalarda kullanılabilir. Mermer ve traverten gibi doğal ürünlerden üretilen bu malzeme sağlam ve uzun ömürlüdür. Yaşadığımız veya çalıştığımız yerlere estetik bir görünüm kazandırır ve geniş bir ürün skalası vardır. Ebat doku ve renk açısından birçok farklı seçenek sunar. Firmamız doğal taş kaplama konusunda etkili bir düzeyde hizmet sunma kabiliyetine sahiptir.

Doğal Taş Kaplama Kullanım Alanları

Özellikle bina iç ve dış kısmında yer alan duvarlarda kullanılan malzeme, bina ve müstakil ev giriş kısmında ve bahçe bölümünde de kullanılır. Doğal taş kaplama villa ve süs havuzu duvarlarında da kullanılır. Mimari yapılara sıcak ve doğal bir hava katar.

İç mekanlara daha farklı bir hava vermektedir. Şöminelerin üst kısımlarında genellikle kullanılan malzeme, mutfaklarda da oldukça tercih edilmektedir. Otel odalarında, ofis girişlerinde mağaza tabelalarının arka fonunda kullanılmaktadır.

Doğal Taş Kaplama Modelleri

Kahverengi tonlarından beyaz veya bej rengine kadar geniş bir renk çeşitliliği vardır. Taş ocaklarından çıkartılıp elde edilir. Fileli ya da filesiz olarak üretilen modelleri bulunmaktadır. Doğal taş kaplama da kullanılan malzeme boyu ve eni 30cm olacak şekilde de kesilebilir.

Firmamız doğal ürünlerden elde edilen bu malzemeyi hayatınızı renklendirmek ve sahip olduklarınıza hoş bir hava katmanıza yardımcı olmak için özverili bir şekilde çalışarak sizlere hizmet verecektir.