Eskişehir Zemin Kaplama

İnsanların evleri, onlar için en özel yaşam alanlarıdır. Dışarının stresini atabilecekleri, yorgunlukların giderilebileceği ve huzurun bulunacağı mekanlarda, buna uygun iç tasarımının yapılması gerekiyor. Bir mekânı özel kılan en önemli hususların başında ise mekân içi zemin kaplama gelmektedir. Ev dekorasyonunda kullanılan bu kaplamalar kişilerin stilini belirlerken, evlerin daha ferah bir görünüme kazanmasını da sağlıyor. Zeminlerin kaplamaları için firmamızın sunduğu en özel tasarımlara sahip kaplamalarla mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Zemin Kaplama Nasıl Seçilmelidir?

İç mekanları en güzel kılan, ortamın birbirine uyumlu olmasıdır. Kullanılan mobilya ile duvarların ve hatta zemin kaplamalarının birbirine uygun olması, bütünlük kazanılmasında en büyük etkendir. Kişilerin ev içerisindeki her odada farklı kaplama kullanabilecekleri gibi aynı kaplamayı da tercih edebilmektedir. Salon ve odalarda genel olarak PVC kaplama kullanışlı olurken, mutfaklarda epoksi olanlar ilgi görüyor. Mekanlarda ferahlık için zemin kaplamalar mükemmel bir tercihtir.

Zemin Kaplama Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Zemin kaplama çeşitleri için bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. PVC kaplamaları için uygun sıcaklığın olması şarttır. Ayrıca zeminin pürüzsüz olması da dikkat edilmesi gereken diğer bir husustur. Epoksi çalışma ise oldukça dikkat ve titizlik gerektiriyor. Önce astarlanan düz yüzey, daha sonra epoksi kaplama ile kaplanıyor. Farklı desen ve renkler ise epoksi boya ile sağlanıyor. Aradığınız tüm özelliklere uygun zemin kaplamaları için firmamızı arayabilir ve profesyonel olarak sunduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz.